Zoot.sk – 30% Extra zľava

Zoot.sk je eshop s módou podľa Vašej aktuálnej nálady so širokou ponukou sortimentu inšpirovaného novými trendmi. 30% Extra zľava platí na všetko označené štítkom zľavového kódu.

Softcotton.sk – Akciové ceny

Softcotton je francúzska značka, ktorá vyrába froté uteráky a župany z egejskej bavlny, ktorá je jedna z najluxusnejších bavlnených vlákien pre svoje jedinečné vlastnosti – väčšiu savosť, mäkkosť, prirodzený lesk a dlhšiu trvanlivosť vďaka dlhému vláknu.

Tescoma.sk – Zľava 20% na všetko

Tescoma.sk ponúka kompletný sortiment potrieb do kuchyne, originálne, kvalitné a dokonale funkčné výrobky pre každého a perfektný servis. Akcia platí pri nákupe nad 20€. Zľavu nie je možné kombinovať s ostatnými zľavovými akciami a nie je možné ju uplatniť na nákup darčekových poukazov.

Datart.sk – MAXI Výpredaj

Datart je popredný maloobchodný predajca ponúkajúci široký sortiment spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov, audio, video, výpočtovej techniky vrátane príslušenstva. Zľava platí na vybraný sortiment.

Siko.sk – 4 + 1 dvere zadarmo

Siko je špecializovaná sieť predajní vybavenia pre kúpeľne a kuchyne a najnovšie ponúka aj dvere. V ponuke je kúpeľňový sortiment (obklady, dlažby, vodovodné batérie, vane, sprchy, sprchové kúty, kúpeľňové doplnky aj kúpeľňový nábytok na mieru), mnoho moderných, rustikálnych kuchýň na mieru a sektorových kuchýň. Pri nákupe akýchkoľvek 4 ks dverí …