Internetová stránka ZľavovéKupóny.EU na jednom mieste zhromažďuje zľavové kupóny, zľavové kódy, výpredaje, zľavy a akcie z rôznych internetových obchodov. Štandardne sú kupóny a kódy vo forme percentuálnej alebo peňažnej zľavy v určitej výške z nákupu, prípadne zľavy jedného alebo viacerých ponúkaných produktov. Pri každom kupóne je informácia o danej zľave uvedená hneď pri názve eshopu. Súčasne, ak má zľavový kupón alebo kód nejaké časové obmedzenie alebo podmienku minimálneho nákupu, je to taktiež uvedené v informácií k nemu. Ak nie je platnosť kupónu uvedená, má sa za to, že je neobmedzená.

Pre lepšiu prehľadnosť sú zľavové kupóny a kódy zoradené do kategórií, aby Ste si mohli pohodlne vybrať konkrétnu zľavu podľa Vašej preferencie. Rovnako je možné priamo vyhľadávať, či jednotlivé eshopy ponúkajú nejaké zľavové kupóny alebo zľavové kódy. Vyhľadávací panel sa nachádza v hornej časti webu.

Všetky zľavové kupóny a zľavové kódy sú úplne zadarmo. Nie je potrebné sa registrovať pre ich využitie. Sú k dispozícii okamžite. Ak si prajete nejaký kupón alebo kód využiť, stačí ho skopírovať a preklikom na tlačidlo pri konkrétnej ponuke sa presunúť do eshopu, kde sa daný kód vkladá do na to určenej kolónky alebo do poznámky pri objednávke.

Ak potrebujete pomoc pri použití zľavového kupónu alebo zľavového kódu, pokojne sa na nás obráťte.